M Bus Kraków - wynajem busów i wynajem autokarów. Posidamy nowe busy i autokary w przystępnych cenach za wynajem.

mBUSKRAKOW.pl

masz pytania? napisz lub zadzwoń (+48) 668-474-237
(+48) 888-958-555

wynajem busów Kraków

mBUSKRAKOW.pl
Firma M BUS KRAKÓW oferuje swoim klientom wynajem autokarów i busów, gwarantując przede wszystkim bezpieczną i komfortową podróż. Jesteśmy licencjonowaną firmą przewozową z prawie 20 letnim doświadczeniem, nasza solidność i kompetencje pozwoliły nam na uzyskanie wszelkich licencji i uprawnień do przewozu osób w transporcie krajowym i międzynarodowym. Modernizując tabor staramy się wychodzić na przeciw coraz większym oczekiwaniom Klientów. Mając na uwadze zadowolenie pasażerów, do każdego wyjazdu podchodzimy indywidalnie, starając się przedstawić ofertę dopasowaną do wymagań klienta.

Nasi kierowcy to doświadczony i zgrany zespół charakteryzujący się wysoką kulturą osobistą. Gotowi są dołożyć wszelkich starań, aby Państwa podróż przebiegała spokojnie i bezpiecznie oraz aby zawsze dotarli Państwo do celu komfortowo i punktualnie.

Oferta przewozu osób skierowana jest do biur podróży, firm, instytucji, szkół, uczelni wyższych oraz klientów indywidualnych, którzy cenią komfort i bezpieczeństwo podróżowania.

Autokary i busy którymi dysponujemy to nowoczesne pojazdy, zapewniające najwyższy standard i komfort przewozów oraz spełniające rygorystyczne normy emisji spalin. Podróżujący pasażerowie objęci są pełnym ubezpieczeniem NW.

Kompleksowy zakres usług przewozowych oraz wysoka jakość ich świadczenia stale poszerza grono naszych zadowolonych klientów.

Oferujemy: