M Bus Kraków - wynajem busów i wynajem autokarów. Posidamy nowe busy i autokary w przystępnych cenach za wynajem.

mBUSKRAKOW.pl

masz pytania? napisz lub zadzwoń (+48) 668-474-237
(+48) 888-958-555

wynajem busów Kraków

mBUSKRAKOW.pl

Przeglądnęłam ofertę większości firm co oferują wynajem busów w Krakowie. Do gustu przypadła mi zarówno strona www, samochody tego przewoźnika i jego podejście. Szybko otrzymałam wycenę i choć była większa chyba o 50zł od najtańszej oferty zdecydowałam się wynająć bus w tej firmie. Nie zawiodłam się. Zostałam pozytywnie zaskoczona, przemiły kierowca, ładny bus i bezpieczna podróż utwierdziły mnie w tym że podjęłam trafną decyzję. Gdy będę mieć kolejną grupę odwiedzającą Kraków znów wynajmiemy busa u Państwa!
Alicja Gryczyńska-Mróz

Szczerze przyznam że świetnie się Państwo spisali zabezpieczając transport podczas naszej konferencji w Krakowie. Kierowcy byli zawsze punktualni a nawet przed czasem, mili i kulturalni, mikrobusy czyściutkie, pachnące. Nasi goście byli zachwyceni poziomem obsługi. Myślę że nie był to ostatni raz gdy współpracowaliśmy więc do zobaczenia przy następnych projektach.
Maria Walasek-Różycka

Panie Dominiku w imieniu firmy i własnym dziękuje za podstawienie fajnego busa i jeszcze fajniejszego kierowcę.
Katarzyna Scott

Bardzo dziękuję za wspaniałą obsługę podczas organizowanych przez nasz urząd wyjazdów. Szybki kontakt telefoniczny, mailowy we wszystkich sprawach organizacyjnych. Pojazdy czyste, sprawne i wygodne. Bardzo sympatyczni, kulturalni, uprzejmi kierowcy, którzy zawsze punktualnie docierają w zaplanowane miejsce. Po za tym miłe i kompetentne świadczenie usług przewozowych, a przede wszystkim cierpliwość Pana Dominika oraz przyjmowanie wszystkich zmian z pokorą :o)Panie Dominiku dziękujemy przede wszystkim za wytrwałość podczas przewozu naszych grup :o)oraz za wielokrotną pomoc w zorganizowaniu pilnych wyjazdów, kiedy okazywało się, że nie ma czy dojechać na bardzo ważne spotkanie i Pan po jednym telefonie zawsze nam pomógł. Dziękujemy i do następnego razu!
Joanna Osmęda UMWM

Szef zlecił mi wynajem luksusowego busa dla delegacji którą podejmowaliśmy w Krakowie. Odezwałam się do firmy M Bus Kraków i był to trafny wybór. Przewoźnik zapewnił nowy, komfortowy samochód a elegancko ubrany kierowca dbał o bezpieczną podróż i miłą atmosferę. Jeszcze raz dziękuje za profesjonalizm i pomoc.
Marta Celińska

Bardzo zależało mi na dobrym samochodzie i kierowcy dla moich partnerów biznesowych. Właściciel polecił mi Sprintera dla 8 osób i powiem szczerze - jestem pod wrażeniem obsługi. Kierowca pod krawatem, bus czysty i pachnący. Transport - pierwsza klasa!, dziękuje!
Jakub Wszołek

Chciałam Panu bardzo podziękować za profesjonalne wykonanie usługi. Serdeczne podziękowania również dla Kierowcy - bardzo sympatyczny i uprzejmy człowiek (rzadkość w dzisiejszych czasach).
Dziękujemy.
Agnieszka Gajda-Górecka, ROPS Kraków

Super obsługa transportowa! Wynajmowałam kilka pojazdów: 2 Mercedesy Sprintery i 2 Mercedesy Viano podczas ślubu w styczniu 2013. Kierowcy elegancko ubrani i bardzo mili, busy - pierwsza klasa. Wszystko w jak najlepszym porządku, polecam tą firmę na wynajem busów.
Barbara Drożdż

Wynajmowaliśmy 2 busy podczas organizacji ślubu w Krakowie w styczniu 2013r. Zdecydowanie polecamy tą firmę gdy ktoś szuka przewoźnika oferującego wynajem busów w mieście Kraków, podstawione busy były pierwszej klasy, czyste, pachnące a kierowcy bardzo mili.
Mariola i Mariusz Dembowscy

Korzystaliśmy drugi raz z usług firmy p. Dominika i ponownie jesteśmy bardzo zadowoleni, szybka i sprawna obsługa i nasz wspaniały i przede wszystkim cierpliwy kierowca. Bardzo dziękujemy.
K.Zielińska firma Domtom

Dziękujemy za elegancki busik i przemiłego pana kierowcę. Wyjazd do Pragi będzie nie zapomniany m.in. dzięki Państwa firmie. Ja szczególną uwagę przykładam do jakości i muszę powiedzieć, że spełnili Państwo moje oczekiwania w 100%.
Wojciech Pawełek

W dniu 27.08.12 r. pierwszy raz korzystaliśmy z usług tej firmy. Jesteśmy bardzo zadowoleni i na pewno będziemy korzystać w przyszłości. Nowoczesny bus, czysty; punktualny, sympatyczny i cierpliwy kierowca.
Renata Stylińska, firma Struers Sp. z o.o. Oddział w Polsce

Chciałam serdecznie podziękować Państwu za miłą współpracę. Wynajmowała busa w lipcu br do Pragi na 3 dni. Bus super, kierowca super, cena też w porządku. Myślę że jeszcze nie raz skorzystamy. Polecam wszystkim tą firmę.
Patrycja Wachowska | 29.07.2012

Bardzo dziękuję w imieniu całej firmy za świetną obsługę w dniu 03.12.2011 r. Pozdrawiamy sympatycznego kierowcę pana Dominika i na pewno odezwiemy się na następny raz :)
Karolina Zielińska firma Domtom

Korzystałem z usług firmy p. Dominika dwukrotnie, po raz pierwszy w 2009 r. w Krakowie oraz w marcu tego roku, w czasie kilkudniowej wizyty grupy moich amerykańskich przyjaciół w Krakowie, Wrocławiu i Świdnicy. Absolutnie pełen profesjonalizm. Szybki i sprawny kontakt mailowy, telefoniczny i SMS-owy we wszystkich sprawach organizacyjnych. Bardzo sympatyczni kierowcy, szalenie punktualni, i o bardzo wysokiej kulturze jazdy - z samym p. Dominikiem na czele. Kapitalna sprawność i elastyczność w planowaniu tras oraz 100% trafność w planowaniu czasów przejazdów, co pomogło nam z sukcesem cały program w Polsce. Jednym słowem szczerze rekomenduję!
Adrian Grycuk

Korzystaliśmy z usług tej firmy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z transportu, mikrobusu, kierowcy i ogólnie profesjonalnego podejścia do klienta. Jeśli znów będziemy chcieli wynająć busy odezwiemy się do Busy Kraków M Bus!
Ania i Marcin | 08.01.2011

Serdecznie dziękuję za podstawienie busika i wspaniałego kierowcę oraz za to, że Pan tak dzielnie znosił moje maile i ciągłe dopytywanie.
Katarzyna Powroźnik | Gleeds Polska Sp. z o.o.

Korzystałem z wielu firm przewozowych jednak bardzo spodobało mi się podejście do klienta przez firmę Busy Kraków M bus. Szybki kontakt, fachowa obsługa i przyjazne ceny powodują że korzystam już tylko z ich usług.
Aureliusz W.

Dziękujemy firmię Busy Kraków M bus za pełen profesjonalizm w obsłudze transportowej naszego ślubu i przyjęcia weselnego. My jak i nasi goście byli bardzo zadowoleni. Mikrobusy czyste, kierowcy elegancko ubrani i bardzo mili. Z czystym sumieniem możemy polecić tą firmę.
Martyna i Wojtek

Podziękowania za transport do Warszawy. Wszystko poszło tak jak sobie zaplanowaliśmy. Szczególne podziękowania dla pana kierowcy za bezpieczną podróż i wytrwałość z naszą grupą :)
Marcin Kruszec

Serdecznie dziękuję za szybką, miłą i profesjonalną obsługę wdniach 12 i 13 września 2009 roku
Bogusław Fijak

Dziękuje za fachową obsługę transportową. Uczestnicy spotkania podkreślają profesjonalną jazdę Pana Kierowcy oraz bardzo miłe obejście, stworzył miłą atmosferę.
Jerzy Mikołajczak

Chciałam jeszcze raz serdecznie podziękować Panu za dzisiejszy przewóz naszej grupy. Do zobaczenia podczas kolejnych wyjazdów.
Kasia Sułkowska

Polecam Busy Kaków M Bus - wynajęliśmy busik na przewóz do Zakopanego. Mimo złych warunków pogodowych podróż przebiegła bardzo sprawnie, co było zasługą pana kierowcy który sprytnie objechał zakorkowaną zakopiankę.
Marcin Wojdyło